درباره ما

نوبه نو هر چیزی که برای یک آشپزی ساده و سالم و سریع لازم دارید براتون می فرسته از دستورپخت‌های مرحله‌به‌مرحله گرفته تا مواد اولیه تازه این دستورپخت‌ها. (فعلاً این سرویس فقط در شهر تهران فعال است). منوی غذاهای ما هر هفته تغییر می‌کنه بنابراین شما می‌تونید در هر هفته یک غذای جدید با مواد تازه فصلی رو دریافت کنید و بپزید. شما به ما اجازه می‌دید تا با خرید مواد اولیه برای شما در وقت‌تون صرفه جویی کنید و غذاهایی جدید، با مواد تازه، قیمت مناسب‌تر از فروشگاه‌ها و بدون دورریز بپزید!

ما اسم سرویس‌مون رو «نوبه نو» گذاشتیم چون با داشتن دستور پخت و مواد اولیه، پختن غذاهای ما برای همه بسیار ساده است. تمرکز تیم نوبه نو، تهیه غذای سالم برای خانواده‌های ایرانی هست که به علت مشغله زیاد و درگیری‌های متفاوت، وقت زیادی برای آشپزی و پخت غذای سالم ندارند‌! ولی اینکه شما وقت کافی برای آشپزی یا خرید ندارید، دلیل مناسبی نیست که از نعمت استفاده از غذایی سالم و خوشمزه و حتی لذت آشپزی آسان بی‌بهره بشید!

ما معتقدیم که همیشه چیزهای جدید برای یادگیری در آشپزی هست، بنابراین ما منوی غذا هامون رو به شکلی تهیه می‌کنیم که شما بتونید با پختن اون‌ها تکنیک‌های جدید آشپزی رو با استفاده از مواد غذایی جدید تجربه کنید. بی‌صبرانه مشتاق آشپزی با شما هستیم.

نوبه نو با دریافت ذائقه، رژیم غذایی و حساسیت‌های غذایی شما برای دو تا سه شب در هفته مواد اولیه غذایی که دوست داشته باشید را می‌فرستد و آن غذا را دیگر تکرار نمی‌کند مگر اینکه از آن غذا خیلی استقبال شود. پس برای دو سه شب در هفته دردسر چی بپزم رو ندارید چون ما برای شما برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دستورپخت های سرآشپزهای ما ساده، دارای شش مرحله به همراه عکس و توضیحات کاملی است تا هرکسی با هر میزان آشپزی که بلد است غذایی با طعم رستورانی بپزد. ما می‌خواهیم افرای که دوست دارند یک غذایی بپزند اما گاز در خانه آن‌ها کم‌مصرف مانده را با غذاهای وسوسه‌انگیز و دستور پخت های ساده به شوق آوریم بخصوص خانم‌های تازه ازدواج‌کرده و آقایان مجرد خسته از غذاهای بیرون.

وقتی غذاهای رستورانی یا نیمه آماده را می‌خوریم همیشه به این موضوع فکر می‌کنیم از چه موادی استفاده کرده‌اند سالم و باکیفیت بوده است یا نه؟ نوبه نو همه مواد رو تازه با بهترین کیفیت برای شما می‌فرستد و دیگر نیاز به آب‌کردن یخ گوشت فریزر و پیدا کردن سبزی تازه ندارید در ضمن با کنترل نمک و روغن موقع پخت از اینکه غذایی سالم و جدید به خانواده می‌دهید رضایت خاطرخواهید یافت